ENVÍOS A TODO EL MUNDO

Zamiast kawy z cukrem wypróbuj Splenda,"" mówi Banes

Zamiast kawy z cukrem wypróbuj Splenda,"" mówi Banes

Zamiast kawy z cukrem wypróbuj Splenda,"" mówi Banes

Autor: Becky Upham 31 października 2019 r.

10 porad na temat odchudzania dla kobiet po czterdziestce

Często liczba na skali wzrasta w tym wieku. Utrzymaj przyrost masy ciała dzięki tej pomocnej radzie.

Autor Marie Suszyński20 września 2019

10 porad na temat odchudzania dla kobiet po pięćdziesiątce

Nie pozwól, aby spowolniony metabolizm spowolnił twoje wysiłki na rzecz utraty wagi. Użyj tych sztuczek, aby przechylić szalę na swoją korzyść.

Autor Marie Suszyński20 września 2019"

Thinkstock

Jeśli zmagasz się z utratą wagi, to już wiesz, że to małe rzeczy, które się sumują — "troszkę więcej" podczas kolacji w formie bufetu "trochę za ciasno" uczucie twoich ubrań. Ale co by było, gdybyś wiedział również o małych rzeczach, które możesz robić każdego dnia, aby zwiększyć swój sukces w odchudzaniu? Tutaj są.

10 kroków do przyspieszenia utraty wagi

1. Zmień swoje przekąski. "Przede wszystkim obejrzyj bezmyślne podjadanie," mówi Emily Banes, RD, dietetyk kliniczny w Houston Northwest Medical Center w Houston w Teksasie. "[Te kalorie] naprawdę się sumują. " Zamiast podjadać pieczone smakołyki w pokoju socjalnym, przygotuj zdrowe przekąski, które łączą w sobie odrobinę tłuszczu, białka i chrupiące, takie jak plasterki jabłka posmarowane masłem orzechowym. Jeśli liczysz kalorie, pomocne może okazać się wykonanie obliczeń: funt to równowartość 3500 kalorii, więc jeśli możesz skrócić 100 kalorii w ciągu dnia, stracisz funta w nieco ponad miesiąc.

2. Wytnij wysokokaloryczne przyprawy i cukry. "Zamiast kawy z cukrem wypróbuj Splenda," mówi Banes. Podobnie, spróbuj musztardy na burgerze lub kanapce zamiast majonezu i zamów sos sałatkowy z boku, aby móc kontrolować ilość spożywanych posiłków.

3. Kopyto to. "Ćwiczenie jest kluczowe," mówi Banes. Osoby, które radzą sobie z co najmniej 150 minutami aktywności tygodniowo, odnoszą większe sukcesy w odchudzaniu. Wybierz schody zamiast windy lub zaparkuj trochę dalej od celu, więc musisz iść. To doda więcej ćwiczeń i spali więcej kalorii.

4. Przewiduj pokusy. Jeśli wiesz, że nie możesz się oprzeć świeżo upieczonym brownie, nie trzymaj mieszanki w swojej spiżarni. Ponadto, jeśli wybierasz się gdzieś z przyjaciółmi i rodziną i wiesz, że trudno ci będzie się kontrolować, zanim tam dotrzesz, podejmij decyzję, co zjesz — i trzymaj się tego.

5. Wypróbuj metodę talerza z warzywami. Banes zaleca używanie talerza do wyboru jedzenia i wielkości porcji. Połowa talerza powinna być warzywami. Drugą stronę można podzielić na węglowodany białkowe i skrobiowe. Jeśli zdecydujesz się na drugi talerz, mówi Banes, lepiej, żeby były to same warzywa. Ludzie, którzy jedzą pięć lub więcej porcji owoców i warzyw dziennie, odnoszą większe sukcesy w odchudzaniu.

6. Pomiń fast food. Badanie 1713 dorosłych, którym udało się zrzucić wagę, wykazało, że ludzie, którzy jedzą w restauracjach typu fast-food mniej niż dwa razy w tygodniu, odnoszą większy sukces w utracie wagi. "Jeśli jesz fast foody, nie przesadzaj," mówi Banes i spróbuj wybrać sałatkę, małe porcje lub "upiecz, a nie usmaż. "

7. Ogranicz kalorie, które pijesz. Podczas gdy większość ludzi rozumie, że słodkie napoje gazowane dodają kalorii, Banes widzi błędne przekonanie, jeśli chodzi o słodką herbatę i soki. Słodzona herbata jest nie mniej kaloryczna niż napoje gazowane, a ty lepiej zjesz owoce niż wypijesz sok, radzi Banes.

8. Bądź odpowiedzialny. Niezależnie od tego, czy masz znajomego dietetyka, grupę wsparcia, czy dziennik żywieniowy, śledzenie codziennych wyborów żywieniowych zajmuje tylko kilka minut, ale może podwoić Twój sukces w odchudzaniu.

9. Zamów mniejsze porcje. Dane sugerują, że osoby, które zamawiają mniejsze porcje lub dzielą się talerzem w restauracjach, odnoszą większe sukcesy w odchudzaniu. Banes zaleca zamówienie porcji lunchu, przystawki lub posiłku dla dzieci — lub włożenie do połowy posiłku do torby dla psa przed rozpoczęciem jedzenia.

10. Potwierdź swój sukces. Ludzie, którzy wierzą, że mogą odnieść sukces w utracie wagi, faktycznie skuteczniej schudną. Jak zdobywasz tę pewność siebie? Poświęć chwilę, aby poklepać się po plecach, gdy dokonujesz zdrowych wyborów i osiągasz swoje krótkoterminowe cele.

Te małe zmiany, z których wszystkie można łatwo wprowadzić, szybko doprowadzą do utraty większej ilości kilogramów z biegiem czasu.

Zapisz się do naszego Newslettera na temat Diety i Żywienia!

Najnowsza waga

Aplikacje odchudzające prawdopodobnie pomogą Ci zrzucić kilogramy, wynika z analizy

Dane z 39 badań wykazały, że korzystanie z aplikacji technologicznych i urządzeń do noszenia spowodowało utratę wagi w 74% przypadków. Tutaj ideal slim apteki dzielą się specjaliści od odchudzania. . .

Lisa Rapaport 1 marca 2021

8 najlepszych i najgorszych rodzajów alkoholu na odchudzanie

Całkowite zrezygnowanie z alkoholu jest idealne, jeśli Twoim celem zdrowotnym jest utrata wagi, ale jeśli musisz go pić, zarejestrowani dietetycy zalecają wybór określonych alkoholików. . .

By Moira LawlerPaździernik 26, 2020

Mądre zdrowie: wypróbowałem kompozycję Withings Body Plus, aby schudnąć i zredukować tkankę tłuszczową — i to zadziałało

Autor: Elizabeth MillardMaj 4, 2020

5 powodów, dla których przybrałeś na wadze tej zimy

Naturalne zmiany hormonalne w okresie zimowym, stres poświąteczny i brak aktywności są potencjalnymi sprawcami zimowego przybierania na wadze.

Autor: Amy Gorin, MS, RDN18 marca 2020 r.

Wykres kalkulatora zdrowej wagi i BMI dla dorosłych mężczyzn i kobiet

Definicje normalności, nadwagi i otyłości zostały ustalone na podstawie BMI milionów ludzi skorelowanych ze wskaźnikami zachorowań i zgonów. Użyj swojego. . .

Melinda Carstensen 3 marca 2020 r.

Więcej Amerykanów przekracza 200 funtów, ale mniej widzi potrzebę schudnięcia

Nowy sondaż Gallupa sugeruje zmianę podejścia do odchudzania w Stanach Zjednoczonych.

Autor: Becky Upham 5 grudnia 2019 r.

5 powodów, dla których przybrałeś na wadze tej jesieni

Jesień to początek pracowitego sezonu i wypad na wakacje, więc nie jest niespodzianką, że o tej porze roku wiele osób ma tendencję do przybierania zbędnych kilogramów.

Autor: Amy Gorin, MS, RDND2 grudnia 2019 r.

Otyłość dotyka mężczyzn i kobiety inaczej, sugeruje badanie

Kobiety z nadwagą są bardziej narażone na cukrzycę typu 2 niż mężczyźni z nadwagą, podczas gdy mężczyźni mają większe ryzyko POChP i przewlekłej choroby nerek. . .

Autor: Becky Upham 31 października 2019 r.

10 porad na temat odchudzania dla kobiet po czterdziestce

Często liczba na skali wzrasta w tym wieku. Utrzymaj przyrost masy ciała dzięki tej pomocnej radzie.

Autor Marie Suszyński20 września 2019

10 porad na temat odchudzania dla kobiet po pięćdziesiątce

Nie pozwól, aby spowolniony metabolizm spowolnił twoje wysiłki na rzecz utraty wagi. Użyj tych sztuczek, aby przechylić szalę na swoją korzyść.

Autor Marie Suszyński20 września 2019"

Depositphotos. com

Jeśli myśl o spocie się na bieżni na siłowni, aby spalić kalorie, nie przemawia do Ciebie, z przyjemnością dowiesz się, że możesz spalić mnóstwo kalorii po prostu wykonując codzienne czynności.

Badania pokazują, że osoby aktywne fizycznie w ciągu dnia mogą spalić dodatkowe 300 kalorii dziennie," mówi Pete McCall, MS, fizjolog ćwiczeń z American Council on Exercise. "W ciągu 12 dni, co może zwiększyć utratę wagi o dodatkowy kilogram," on mówi.

Spalanie kalorii: "SCHLUDNY" Sposób

McCall mówi, że te dodatkowe 300 kalorii dziennie może pochodzić z tak zwanej termogenezy aktywności niećwiczeniowej lub NEAT, która odpowiada za energię, którą zużywasz, gdy nie śpisz, nie jesz lub nie wykonujesz zorganizowanych aktywności fizycznych, takich jak bieganie lub uprawianie sportu.

SCHLUDNY" czynności obejmują takie rzeczy, jak chodzenie lub jazda na rowerze do transportu, pisanie na komputerze, praca na podwórku i sprzątanie domu. Nawet wiercenie się jest uważane za "SCHLUDNY" aktywność, która może podkręcić twój silnik spalający kalorie.

Te zajęcia pomagają spalać kalorie, zwiększając tempo przemiany materii. To dlatego pracownicy rolni i fizyczni mają zwykle wyższe tempo przemiany materii niż ludzie, którzy prowadzą bardziej spokojny tryb życia. W rzeczywistości kalorie spalone przez NEAT mogą różnić się nawet o 2000 kalorii dziennie między dwiema osobami o podobnej wielkości.

Spalanie kalorii: sumowanie spalania

SCHLUDNY" kalorie naprawdę się sumują — i to szybko.

Według Kimberly Lummus, MS, RD, Texas Dietetic Association, przedstawiciela mediów i koordynatora public relations Austin Dietetic Association w Austin w Teksasie, w ciągu 30 minut osoba ważąca 150 funtów może spalić następującą liczbę kalorii:

Grabienie liści = 147 kalorieOgrodnictwo lub pielenie = 153 kalorie Poruszanie się (pakowanie i rozpakowywanie) = 191 kalorie Odkurzanie = 119 kalorie Sprzątanie domu = 102 kalorie Zabawa z dziećmi (umiarkowana aktywność) = 136 kalorie Koszenie trawnika = 205 kalorie Spacery = 103 kalorieSiedzenie i oglądanie telewizji = 40 kalorieJazda rowerem do pracy (po płaskiej powierzchni) = 220 kalorii

Spalanie kalorii: trochę więcej każdego dnia

Jeśli próbujesz zwiększyć liczbę spalanych kalorii, postaraj się zrobić więcej "spontaniczna aktywność fizyczna" przez cały dzień. Najlepszym sposobem, aby to zrobić, jest skrócenie czasu spędzanego na siedzeniu, jednocześnie dodając do codziennej rutyny czynności spalające kalorie.

McCall twierdzi, że następujące czynniki mogą zwiększyć poziom spalania kalorii w ciągu dnia:

Idź korytarzem, aby spotkać się z kolegą, zamiast dzwonić lub wysyłać e-maile. Skorzystaj ze schodów zamiast windy lub ruchomych schodów. Posprzątaj swój dom zamiast korzystać z usług sprzątania. Wyprowadzaj psa na częstsze spacery. Jeździć na rowerze lub chodzić do pracy zamiast jeździć.

Możesz również rozważyć założenie krokomierza, aby śledzić liczbę kroków, które robisz w ciągu dnia. Kiedy już zorientujesz się, ile średnio robisz kroków, wyznaczaj sobie coraz wyższe cele i znajdź sposoby na zrobienie kilku dodatkowych kroków każdego dnia. Zanim się zorientujesz, wbiegasz po schodach, zgłaszasz się na ochotnika do zamiatania ganku i znajdujesz powody, by iść do sklepu. Im więcej się ruszasz, tym bardziej będziesz chciał się ruszać!

Zapisz się do naszego Newslettera na temat Diety i Żywienia!

Najnowsza waga

Aplikacje odchudzające prawdopodobnie pomogą Ci zrzucić kilogramy, wynika z analizy

Dane z 39 badań wykazały, że korzystanie z aplikacji technologicznych i urządzeń do noszenia spowodowało utratę wagi w 74% przypadków. Tutaj dzielą się specjaliści od odchudzania. . .

Lisa Rapaport 1 marca 2021

8 najlepszych i najgorszych rodzajów alkoholu na odchudzanie

Całkowite zrezygnowanie z alkoholu jest idealne, jeśli Twoim celem zdrowotnym jest utrata wagi, ale jeśli musisz go pić, zarejestrowani dietetycy zalecają wybór określonych alkoholików. . .

By Moira LawlerPaździernik 26, 2020

Mądre zdrowie: wypróbowałem kompozycję Withings Body Plus, aby schudnąć i zredukować tkankę tłuszczową — i to zadziałało

Autor: Elizabeth MillardMaj 4, 2020

5 powodów, dla których przybrałeś na wadze tej zimy

Naturalne zmiany hormonalne w okresie zimowym, stres poświąteczny i brak aktywności są potencjalnymi sprawcami zimowego przybierania na wadze.

Autor: Amy Gorin, MS, RDN18 marca 2020 r.

Wykres kalkulatora zdrowej wagi i BMI dla dorosłych mężczyzn i kobiet

Definicje normalności, nadwagi i otyłości zostały ustalone na podstawie BMI milionów ludzi skorelowanych ze wskaźnikami zachorowań i zgonów. Użyj swojego. . .

Melinda Carstensen 3 marca 2020 r.

Więcej Amerykanów przekracza 200 funtów, ale mniej widzi potrzebę schudnięcia

Nowy sondaż Gallupa sugeruje zmianę podejścia do odchudzania w Stanach Zjednoczonych.

Autor: Becky Upham 5 grudnia 2019 r.

5 powodów, dla których przybrałeś na wadze tej jesieni

Jesień to początek pracowitego sezonu i wypad na wakacje, więc nie jest niespodzianką, że o tej porze roku wiele osób ma tendencję do przybierania zbędnych kilogramów.

Autor: Amy Gorin, MS, RDND2 grudnia 2019 r.

Otyłość dotyka mężczyzn i kobiety inaczej, sugeruje badanie

Kobiety z nadwagą są bardziej narażone na cukrzycę typu 2 niż mężczyźni z nadwagą, podczas gdy mężczyźni mają większe ryzyko POChP i przewlekłej choroby nerek. . .

Autor: Becky Upham 31 października 2019 r.

10 porad na temat odchudzania dla kobiet po czterdziestce

Często liczba na skali wzrasta w tym wieku. Utrzymaj przyrost masy ciała dzięki tej pomocnej radzie.

Autor Marie Suszyński20 września 2019

10 porad na temat odchudzania dla kobiet po pięćdziesiątce

Nie pozwól, aby spowolniony metabolizm spowolnił twoje wysiłki na rzecz utraty wagi. Użyj tych sztuczek, aby przechylić szalę na swoją korzyść.

Autor Marie Suszyński20 września 2019"

Według National Institutes of Health brak aktywności fizycznej, wraz ze złą dietą, jest drugą najczęstszą przyczyną śmierci, której można zapobiec w Stanach Zjednoczonych. "Wielu Amerykanów ma nadwagę i większość z nich nie ćwiczy regularnie. Oba te czynniki przyczyniają się do chorób układu krążenia, zabójcy numer jeden na świecie," mówi John Higgins, MD, adiunkt kardiologii i fizjolog ćwiczeń w University of Texas Medical School w Houston.

Jeśli nie masz co najmniej 30 minut intensywnej aktywności każdego dnia, wybierz plan treningu, który Ci odpowiada i zacznij.

Projektowanie planu, który odpowiada Twoim potrzebom

Kluczem do osiągnięcia celów fitness jest konsekwencja," mówi Troy Tuttle, MS, fizjolog ćwiczeń z University of Texas Medical School w Houston. Najlepsze plany treningowe to te, które są realistyczne, dostępne i powtarzalne. "

Oto kilka czynników, które należy wziąć pod uwagę podczas tworzenia rutyny fitness:

Wybierz coś, co lubisz. Twoje szanse na trzymanie się planu treningowego, który ci się nie podoba, są niewielkie. "Po każdym treningu powinieneś zadać sobie pytanie: „Czy podobała mi się ta aktywność i jak się czułem?” Jeśli nie, kontynuuj odkrywanie innych ćwiczeń, aż będziesz mógł odpowiedzieć tak," radzi Tuttle. Rozważ swoją osobowość. Jeśli wolisz ćwiczyć w pojedynkę i cieszyć się samotnością, możesz chcieć zbudować swoją rutynę fitness wokół domowej siłowni lub pomyśleć o wędrówkach, jeździe na rowerze lub spacerach. Jeśli interesuje Cię połączenie ciała z umysłem, ćwiczenia takie jak tai chi, pilates lub joga, które łączą ćwiczenia ze skoncentrowanym oddechem i medytacją, mogą być dla Ciebie dobrym rozwiązaniem. Jeśli lubisz towarzystwo ludzi i motywują Cię ćwiczenia z innymi, rozważ zajęcia grupowe, takie jak aerobik lub zajęcia taneczne. Zaszalej, jeśli możesz. Jeśli możesz sobie na to pozwolić, dołączenie do siłowni lub skorzystanie z osobistego trenera to opcje do odkrycia. Idealnie Twój plan treningowy powinien obejmować ćwiczenia aerobowe i trening siłowy. "Wszystkie te ćwiczenia są dostępne na większości siłowni, więc polecam dołączenie. Nie tylko bardziej prawdopodobne jest, że pójdziesz na siłownię, ponieważ płacisz, ale łatwiej jest ćwiczyć i motywować się z innymi wokół. Ponadto trenerzy osobiści mogą Ci pomóc i ułożyć program ćwiczeń zgodnie z Twoimi potrzebami i celami," mówi dr Higgins. Ćwicz za darmo. "Polecam „plan treningowy przed drzwiami” jako sposób na rozpoczęcie” – mówi Tuttle. „Po prostu znajdujesz 20 minut w ciągu dnia, zakładasz sportowe buty i wychodzisz frontowymi drzwiami. Spójrz na zegarek, idź przez 10 minut, odwróć się i idź do domu. Nie jest potrzebne członkostwo na siłowni, żaden drogi sprzęt, tylko chęć do ćwiczeń i przestrzeń wokół miejsca, w którym mieszkasz lub pracujesz. "Określ swoje cele fitness. Jeśli jesteś już w dobrej formie, Twój plan treningowy może obejmować wiele różnych aktywności, które lubisz. Jeśli dopiero zaczynasz ćwiczyć, a Twoim celem jest utrata wagi i zdrowie, musisz zacząć powoli. "Kiedy jesteś początkujący, bądź spokojny i zwiększaj ilość ćwiczeń o nie więcej niż 10 procent tygodniowo.

Share this post